Jak vypadá scene pokojík?

20. června 2011 v 20:17 | DoMííK* |  Scene


Kolik času trávíš doma? Možná si spíš typ, který stále někde lítá a vůbec se nezastaví. Ale minimálně čas od času si musíš odpočinout, uložit nové fotky do počítače nebo se podívat na nový díl tvého oblíbeného seriálu. Které věci v tvém pokojíčku nesmí chybět??


Tvůj pokojík by měl být tvým královstvím. Hlavně by jsi se tam měla cítit dobře, to je základ. Scene girls jsou tvory nadmíru společenské a většinou jsou rády obklopeny stále svými kamarády. To pro tvůj pokoj znamená dvě věci. Když zrovna nikoho u sebe nemáš, i tak si můžeš vytvořit společenské prostředí - nakup v Ikei (nebo kdekoliv jinde) spoustu rámečků a nech si vyvolat fotky tebe a tvých kamarádů a kamarádek.
Druhá věc, která vyplývá z toho, že miluješ společnost, je to, že míváš pravděpodobně hodně návštěv. Všichni se u tebe musí cítit skvěle, aby se rádi vraceli. Mají si kam sednout? (Zkus třeba sedací pytle Weggett.cz) Nabídla si jim něco k pití nebo na zobkání?
V žádném scene pokojíku nesmí chybět pořádné zrcadlo. Můžeš mít velké zrcadlo na zdi, kde se uvidíš celá. Nebo si také můžeš zvolit menší princeznovské zrcadlo, které budeš používat především na líčení.
Nepřijdou ti bílé zdi smuté a příšerně nudné? Až příště doma budete malovat, navrhni rodičům, že potřebuješ změnu. Barvičky ti naprosto oživí pokojík, navíc budeš mít i zajímavý podklad pro vlastní focení. Rozmysli se pořádně, jakou barvu chceš. Rozhlédni se kolem sebe, jaké barvy už v pokoji máš? Co se k tomu nejvíc bude hodit?

Foto zdroj: weggett.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KačenkQa:-*PiškůůtEk:-* KačenkQa:-*PiškůůtEk:-* | Web | 21. června 2011 v 19:00 | Reagovat

Máš u mě ceny za Párty!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama